Все ж таки контррозвідка Служби безпеки працює. Побільше б таких чудових новин! З початку 2020 року суди винесли 132 вироки щодо зловмисників, яких Служба безпеки України затримала за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

СБУ

Здавалося б – кому ще не ясно, що нам не треба вже ніяких народних республік. Але ж ні – он скільки справ СБУ відкрила за сепаратизм! Також 29 злочинців засуджено за терористичну діяльність. Загалом за цей період спецслужба успішно попередила 3 теракти та затримала 10 фігурантів, причетних до їх підготовки.

Серед затриманих – бойовик міжнародної терористичної організації «Ісламська держава», який перебував у міжнародному розшуку. Чого ці ісламісти до нас пруться? Нам тільки цього не вистачає… Добре що хоч СБУ їх відловлює.

У квітні контррозвідка СБУ провела спецоперацію з викриття протиправної діяльності генерал-майора Валерія Шайтанова, який підозрюється у державній зраді, замаху на вчинення теракту та зберіганні боєприпасів. Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду. А хто пам’ятає що Грицак робив зі зрадниками? Якщо мені не зраджує пам’ять — він на них працював.

За цей час Служба безпеки України екстрадувала до країн походження 5 іноземців, причетних до терористичної діяльності. Серед них – громадянин однієї з країн Центральної Азії, який планував організувати в Україні транзитне переправлення бойовиків з різних країн до лав «Ісламської держави».

Окрім того, спецслужба блокувала 8 транзитних каналів прихованого переправлення іноземців-нелегалів до європейських країн. Судячи з того, скільки терористів з ІДІЛ затримує СБУ, то ми для Європи – справжня буферна зона.

Це ж скільки зальотних бойовиків вони фільтрують руками нашої спецслужби! Ще 405 іноземців, причетних до тероризму та діяльності міжнародних релігійно-екстремістських груп, затримали на в’їзді до нашої країни.

СБУ

Загалом чинності набули 74 вироки суду стосовно зловмисників, яких контррозвідка СБУ викрила на державній зраді, шпигунстві, створенні терористичної групи чи організації або участі в них. Зокрема, до 10 років ув’язнення засуджено диверсанта, який намагався підірвати ємності з аміаком на території ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Завдяки роботі контррозвідки було попереджено незаконний експорт товарів подвійного та військового призначення на майже півтора мільярди гривень. Також співробітники СБУ не допустили постачання неякісних матеріалів для ремонту техніки на Харківському бронетанковому заводі.

59 зрадників — це добре. А буде ще краще, коли вся наволоч, яка зараз розколює країну, збільшить цю цифру як мінімум в 10 разів!

                  За матеріалами Пресцентру СБУ

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.