В ефірі політичного ток-шоу «Право на владу» Іван Баканов заявив, що оприлюднені аудіозаписи розмов Віктора Медведчука та колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова долучено до кримінального провадження. Джерело:  пресслужба СБУ

СБУ надасть висновок щодо плівок «Медведчука-Суркова» — Іван Баканов


Оприлюднений ЗМІ запис ймовірної розмови нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і помічника президента РФ Владислава Суркова вивчать слідчі Служби безпеки України.

Про це в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» сказав голова СБУ Іван Баканов.

«Наразі цей запис не є належним доказом у справі. Слідчими будуть проведені певні процесуальні дії, в тому числі — експертизи», – наголосив Іван Баканов.

За словами очільника спецслужби, він не може розголошувати подальші кроки щодо цього запису, але як тільки це стане можливим – вся інформація буде офіційно оприлюднена.

Нагадаємо, що 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти Віктора Медведчука та ще семи фізичних і 19 юридичних осіб. За словами голови СБУ Івана Баканова, це рішення РНБО ґрунтувалося, зокрема, й на матеріалах СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.