Санкції США проти Північного потоку-2: подробиці

Будівництво ПП-2 близьке до завершення

Обмежувальні заходи введуть проти російського судна, яке бере участь у будівництві Північного потоку-2, і двох громадян РФ.

 

Вашингтон має намір ввести санкції проти судна і двох фізичних осіб у зв’язку з будівництвом газопроводу Північний потік-2. Про це пише Reuters із посиланням на заяву Держсекретаря США Ентоні Блінкена.

 

«Держдепартамент представив Конгресу доповідь щодо заходів проти Північного потоку-2, в якій значаться одне російське судно і двоє росіян, яких пов’язують із Північним потоком-2», — наголошено в заяві.

 

Про яких саме фізосіб і судна йдеться, не повідомляється.

 

Тим часом агентство Bloomberg посилається на власні джерела і повідомляє, що адміністрація Джо Байдена повідомила Конгресу про введення санкцій проти АТ Нобіліті із Санкт-Петербурга. Це власник суден постачання — Іван Сидоренко й Остап Шеремета, які беруть участь у будівництві газопроводу.

 

Також, за даними видання, під санкції потрапили страхова компанія Константа, а також судно Остап Шеремета.

 

Тим часом Росія та Німеччина повні рішучості продовжити будівництво трубопроводу, яке наближається до завершення, відзначає Bloomberg.

 

Раніше Президент України Володимир Зеленський заявляв, що Північний потік-2 — це формат зброї. За його словами, газопровід — це ризик не тільки для України, а й для всієї Європи.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.