Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Посилення ОПЗЖ Віктора Медведчука, провал «слуг народу» по всій Україні і зміцнення місцевих еліт-такі три висновки можна зробити на підставі попередніх підсумків місцевих виборів, написавши у Facebook політичний експерт і блогер Сергій Розенбаум.

Перший підсумок виборів, зазначив Розенбаум, — це зміцнення позицій «опозиційної платформи-за життя».

         «По-перше, в наявності зміцнення позицій ОПЗЖ на всіх фронтах і особливо на південному сході. І це тільки дані по міськрадах, а що стосується виборів міських голів, то там ситуація для ОПЗЖ ще цікавіше — кандидати від цієї політичної сили проходять у другий тур у ряді ключових міст України, таких як Одеса, Миколаїв, Херсон і навіть Київ», — перерахував експерт.

         Як написав Розенбаум, результат № 2-це провал партії влади «Слуга народу».

«По-друге, звичайно ж, хотілося б відзначити провал «слуг народу», політичної партії чинного президента, на яку були покладені величезні очікування мільйонів наших співгромадян. «Зелені» з тріском провалилися скрізь, де тільки можна було, і не провели свою людину на мерське крісло ні в одному з обласних центрів. Очевидно, що частина їх електорату відійшла до ОПЗЖ», — зробив висновок блогер.

За словами Розенбаума, особливо гнітюче видовище являє собою південний схід, де» опозиційна платформа «Віктора Медведчука влаштувала Зеленському і компанії справжній»Сталінград».

«Пам’ятається, перед виборами депутатка від ЄС скаржилася, що ніхто з кандидатів від Порошенка не бажає балотуватися на південному сході, тому що проти Медведчука у них немає шансів. Що ж, за підсумками виборів «Слуга народу» Зеленського разом з ЄС Порошенко будуть дуетом скаржитися на розгром, який на південному сході їм вчинив Медведчук»,-підсумував експерт.

На думку Розенбаума, третій висновок-це посилення місцевих еліт.

«По-третє, мені хотілося б відзначити посилення місцевих еліт, які показали відмінні результати в особі створених ними під місцеві вибори локальних політичних проектів», — підкреслив блогер.

Розенбаум пояснив провал партії влади «Слуга народу» тим, що українці більше не вірять популістам, а замість цього хочуть, щоб до влади прийшли люди справи.

«Що ми повинні винести для себе з минулих виборів? Думаю те, що люди вже не такі дурні, як ще рік тому. Люди вже не вірять солодким промовам популістів і вимагають від політика, перш за все, дії», — пояснив експерт.

«Саме тому в містах і селах більше віддавали свої голоси за професійних господарників, ніж політиків-говорунів, від яких нуль толку», — підсумував політичний експерт Сергій Розенбаум.

 

         Джерело — https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=369760647797686&id=100042912614323

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.