Росія звинувачує НАТО в підбурюванні України

Захарова знову критикує Захід за підтримку України

НАТО підбурює владу України до загострення на Донбасі, а ЄС не засуджує дії Києва, заявляє Захарова.

Представник МЗС РФ Марія Захарова звинуватила НАТО в підбурюванні України до підтримки напруженості на Донбасі. Про це вона заявила в середу, 14 квітня, в ефірі радіостанції Вести ФМ.

«НАТО — військовий альянс, який повинен займатися питаннями безпеки, знову ж всіляко заграє з Києвом. При цьому перебуваючи в контакті і тісних взаєминах з київським режимом, альянс не висловлює занепокоєння щодо того, що там (на Донбасі) відбувається, а навпаки ще більше нацьковує київських політиків, ці гарячі голови на так звані звершення, і це відбувається багато років. Гинуть діти, жінки, люди похилого віку», — заявила дипломат.

Також вона розкритикувала дії Євросоюзу.

«ЄС, який представляє собою об’єднання європейських держав з потужною економікою і озброєними силами, спецслужбами, спостерігає за тим, що відбувається в самому серці Європи, і не просто спостерігає, але всіляко надихає київський режим. Йдеться вже не про права людини, а про первинну безпеку», — говорить Захарова.

Вона додала, що ЄС жодного разу жорстко не звернувся до Києва із засудженням дій на Донбасі.

«Ви ж не знайдете жодного публічного заклику — жорсткого — Києву відзвітувати про виконану роботу, повернутися за стіл переговорів, припинити ось цю політичну навіть не інтригу, а міжнародне політичне неподобство. Нічого з цього не було», — наголосила Захарова.

Представник МЗС РФ поскаржилася, що ЄС, навпаки, посилив риторику щодо РФ, поклавши відповідальність за провал всього, що відбувається в Україні, на Москву.

Нагадаємо, напередодні відбулася зустріч глави МЗС України Дмитра Кулеби з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, за підсумками якої останній запевнив українського міністра у підтримці в ситуації з ескалацією з боку Росії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.