Росія ввела санкції у відповідь проти ЄС

Фото: РИА Новости

Влада Росії вирішила заборонити в’їзд у країну вісьмом громадянам країн-членів Євросоюзу і представникам офіційних структур ЄС.

 

МЗС РФ оголосив у п’ятницю, 30 квітня, про заходи у відповідь на санкції Євросоюзу.

 

 

Там зазначають, що тільки в березні під обмеження ЄС потрапили шість росіян.

 

«Всі наші пропозиції щодо вирішення будь-яких виникаючих між Росією та ЄС проблемних питань у режимі прямого професійного діалогу послідовно ігноруються або відкидаються», — заявляють у МЗС РФ.

 

Дії ЄС у Москві пояснюють тим, що Брюссель хоче «за всяку ціну стримати розвиток нашої країни».

 

«Нав’язати свою однобоку концепцію «світопорядку, заснованого на правилах», що підриває міжнародне право. Кинути неприкритий виклик самостійності російської зовнішньої і внутрішньої політики. Робиться це відкрито і навмисно. І, зрозуміло, з відома і за заохочення США, котрі не приховують зацікавленості в повторному перетворенні Європи в арену гострої геополітичної конфронтації», — йдеться в заяві.

 

Відповідні санкції РФ пов’язані з введеними 2 і 22 березня Радою ЄС обмежувальних заходів. У зв’язку з цим вирішили закрити в’їзд на територію Росії восьми громадянам країн-членів Євросоюзу і представникам офіційних структур ЄС.

 

Росія ввела санкції у відповідь проти ЄС

Нагадаємо, після засідання Ради ЄС глава дипломатії Жозеп Боррель заявив, що поки ніяких санкцій проти РФ вводити не планують.

Британія ввела санкції проти 14 громадян РФ

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.