Росія перекинула військову техніку до Афганістану

Фото: facebook.com/mod.mil.rus Російські танки

Російські танки перекинуті до афганського кордону на навчання на тлі бойових дій з «Талібаном».

Танкісти РФ з 201-ї військової бази в Таджикистані зробили 200-кілометровий марш з полігону Ляура на прикордонний з Афганістаном полігон Харб-Майдон, повідомляє Інтерфакс у вівторок, 20 липня.

За час маршу екіпажі танків Т-72 відпрацювали питання бойової охорони колон, подолання умовно заражених ділянок місцевості, відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп і ударів авіації «противника».

«Зараз в районі зосередження військ військовослужбовці розгортають пункти управління, проводять інженерне обладнання вогневих позицій і маскування техніки», — йдеться в повідомленні.

Російські танки прибули для участі в навчаннях на Харб-Майдоні, які триватимуть з 5 по 10 серпня. Крім російських і таджицьких військовослужбовців в них візьмуть участь ЗС Узбекистану.

Навчання проводяться на тлі загострення ситуації в Афганістані.

Як заявив посол РФ в Душанбе Ігор Лякін-Фролов Коммерсанту, «в разі потреби 201-а РВБ відбиватиме будь-які агресивні дії з боку афганських терористичних організацій».

Нагадаємо, на тлі виведення з Афганістану військ НАТО таліби проводять масштабний наступ і змогли взяти під контроль великі території країни.

Президент Афганістану Ашраф Гані обіцяє, що «Талібан» буде переможений протягом трьох місяців.

Раніше в «Талібані» заявили, що припинення вогню в Афганістані можливо тільки після узгодження дорожньої карти політичного врегулювання.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.