Росія не виконує рекомендації щодо Криму - ООН

Фото: AP У Криму і на Донбасі не виконують рекомендації ООН з прав людини

Місія ООН з прав людини оцінила виконання своїх рекомендацій в Україні, на Донбасі та в Криму.

 

Росія, яка анексувала Крим, не виконала жодної рекомендації щодо поліпшення ситуації з правами людини на півострові. Про це в четвер, 11 березня, розповіла глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер, повідомляє Укрінформ.

 

 

За її словами, Місія випустила 31 періодичну і 8 тематичних доповідей з рекомендаціями щодо поліпшення ситуації з правами людини в Україні.

 

«Після нашої першої оцінки у вересні 2020 року ми прийшли до висновку, що уряд України повністю виконав 12% з рекомендацій УВКПЛ, наданих у попередніх періодичних і тематичних доповідях по Україні і частково виконав 57% з них. 31% залишається невиконаним. Цей прогрес вселяє оптимізм», — сказала Богнер.

 

При цьому вона зазначила, що самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» повністю виконали 3% рекомендацій і частково — 19%, залишаються невиконаними 78%.

 

«Російська Федерація як окупаційна держава в Криму повністю не виконала жодного з оцінюваних рекомендацій і частково виконала 3%, тобто 97% рекомендацій залишаються невиконаними», — констатувала голова ООН.

 

Відзначимо, завтра в ООН відбудеться віртуальне засідання високого рівня за формулою «Арріан» на тему анексії Криму.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.