РФ знову заблокувала роботу підгрупи в ТКГ

Фото: Facebook/Сергей Гармаш РФ «забила» на все міжнародне право — Гармаш

Росія продовжує блокувати відкриття КПВВ і питання обміну утримуваними особами і відмовляється обговорювати «формулу Штайнмаєра».

 

Російська сторона під час засідання гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі знову заблокувала роботу і відмовилася обговорювати імплементацію «формули Штайнмаєра», на якій раніше сама ж наполягала. Про це повідомив член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.

 

«Москва вже не може придумати приводів для блокування відкриття КПВВ і обміну утримуваними особами, тому вона вирішила заблокувати саму гуманітарну робгрупу ТКГ, де ці питання обговорюються. Зробила вона це не оригінальним способом — відправивши туди терористку Пирогову, присутністю якої раніше блокувала роботу політичної робгрупи» , — написав Гармаш у Facebook.

 

Він зазначив, що російська сторона хотіла зірвати обговорення і, відповідно, подальшу імплементацію «формули Штайнмаєра».

 

«На цьому наполягала Україна і навіть модератор від ОБСЄ, але Москва і Ко вперто заявляли, що це питання другорядне і вони хочуть обговорювати якийсь «план дій», представлений ОРДЛО, а не формули чи закони», — повідомив Гармаш.

 

За його словами, Москва вже вісім років домагається, щоб Київ почав обговорювати «план дій» ОРДЛО. А це означає визнання Україною їх суб’єктності на переговорах.

 

Також Гармаш зазначив, що росіяни «забили» на все міжнародне право».

 

«А як ще розглядати створення можливості і заклик прийти і «проголосувати» на виборах у Російську Держдуму в «інфоцентрах», розташованих на території України? Яка дипломатія може бути з людьми, яким на все начхати, для яких не існує ніяких правил?» — підкреслив Сергій Гармаш.

 

ТКГ: Рішення РФ щодо ОБСЄ порушує умови «Мінська»

 

Нагадаємо, до цього робота гуманітарної підгрупи ТКГ щодо Донбасу була зірвана 25 серпня.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.