РФ відмовляється: обвинувачення пояснило пошук свідків у Курську в справі МН17

Слідчі вивчають уламки літака рейсу MH17

Розслідування щодо екіпажу Бука, який збив цивільний лайнер, і командування завершиться не раніше ніж наприкінці наступного року.

 

Росія відмовляється співпрацювати в справі збитого літака рейсу МН17 Malaysia Airlines. Про це завила нідерландський прокурор під час свого виступу на слуханнях у понеділок, 13 вересня, пише Укрінформ.

 

З цієї причини слідству довелося звернутися за допомогою до свідків, які проживають у російському місті Курськ.

 

«Було опубліковано звернення до жителів Курська, а також відеозвернення. Справа в тому, що Росія передає недостовірну інформацію, відмовляється співпрацювати. Тому довелося звернутися до жителів Курська», — сказала прокурор.

 

Вона додала, що розслідування вже просунулося істотно, але ще не закінчено.

 

«Ми не очікуємо, що розслідування щодо екіпажу Бука і командування завершиться раніше ніж наприкінці 2022 року», — відзначила прокурор.

 

За її словами, розслідування ніяк не впливає на чотирьох обвинувачених. Адже якщо раніше суд задавався питанням, чи було МН17 збито Буком і чи є причетними до цього обвинувачені, то на сьогодні з цих питань у матеріалах справи інформації достатньо.

 

Хоча відомостей, які могли б вплинути на вирок суду, не отримано, підкреслила прокурор.

 

«Ми збили, от молодці». Головні слухання щодо MH17

 

Нагадаємо, слідчі звернулися до військових з російського Курська на початку вересня. Слідчі хочуть знати, хто входив до складу розрахунку ЗРК Бук, яким було завдання, від кого його було отримано і чому було збито пасажирський лайнер.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.