РФ виділить ОРДЛО більш як $12 млрд - ЗМІ

Фото: Reuters Росія планує виділити на ОРДЛО більш як 900 мільярдів рублів

Гроші тимчасово непідконтрольному українському уряду частини Донбасу Росія виділить протягом трьох років.

 

Росія в найближчі три роки виділить «ЛДНР» більш як 900 мільярдів рублів (близько 12 млрд доларів — ред.). Про це з посиланням на затверджену урядом РФ Програму прискореного соціально-економічного розвитку територій на 2022-2024 роки повідомляє Донбасс.Реалії в неділю, 26 вересня.

За даними РФ, на території ОРДЛО проживає близько 2,9 мільйона осіб. 38% з них — пенсіонери. Середня зарплата — 15 тисяч рублів, на 20 тисяч менше, ніж у сусідній Ростовській області. Кремль планує через три роки, в 2024-му, вивести рівень доходів в ОРДЛО до показників Ростовської області 2019 року. При цьому військова складова вмісту сепаратистів фінансується окремо.

Як пише видання, за даними української розвідки, управління соціально-економічним життям на окупованому Донбасі здійснюється через Міжвідомчу комісію з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей України, створену в грудні 2014 року.

Фінансування відбувається через московський Благодійний фонд підтримки міжнародних гуманітарних проектів. Голова Міжвідомчої комісії та голова наглядової ради Благодійного фонду — заступник міністра економрозвитку РФ Сергій Назаров. Низка співробітників цього фонду займають посади в керівництві угруповань «ДНР» і «ЛНР».

Зокрема, в Донецьку — це заступники керівника так званого «уряду» «ДНР» Володимир Пашков і Володимир Антонов, керівник апарату так званого «уряду» Володимир Ежиков і Віктор Колесник — «радник» ватажка угруповання «ДНР». А в Луганську працівниками Благодійного фонду є «радники» ватажка угруповання «ЛНР» Віталій Кузнєцов і Микита Дворніков (справжні прізвища Віталій Якуш і Микита Картошкин), так званий міністр промисловості «ЛНР» Сергій Неверов (насправді Сергій Богданов) і голова наглядової ради місцевої компанії «Східвугілля» Андрій Разін (Андрій Чуріна).

Нагадаємо, що раніше Червоний Хрест відправив 37 тонн гігієнічних наборів у «ЛДНР». З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській. За тиждень пасажиропотік в ньому зменшився на 6%.

Також повідомлялося, що Швейцарія відправила на Донбас 140 вантажівок гумдопомоги. Загальна вартість гуманітарної допомоги від Швейцарії в 2021 році становить майже 12 мільйонів швейцарських франків.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.