РФ: Санкції не сприяють зустрічі Путін-Байден

У будь-якому випадку говорити про зустріч президентів рано, вважає Пєсков

У Кремлі пообіцяли «дзеркальну» відповідь на можливі санкції США і зазначили, що їхнє введення не сприятиме зустрічі президентів.

Можливе введення нових санкцій проти Росії з боку США не сприяє проведенню зустрічі президентів країн Володимира Путіна і Джо Байдена. Так інформацію МІТ про санкції, які повинні ввести в четвер, 15 квітня, прокоментував представник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«Те, що обговорювані, ймовірні санкції аж ніяк не сприятимуть такій зустрічі — це однозначно», — сказав він.

Пєсков додав, що організувати зустріч в найближчі кілька тижнів не вийде. «Двосторонню зустріч, зрозуміло, не вийде так швидко організувати. Це питання як і раніше перебуває на стадії аналізу», — сказав Пєсков.

Він відмовився детально коментувати «зливи» інформації про санкції в американські ЗМІ. «Дочекаємося, якщо будуть оголошені якісь конкретні рішення офіційного Вашингтона», — сказав він.

«Ми засуджуємо будь-які санкційні устремління, вважаємо їх незаконними. У будь-якому випадку діє принцип взаємності в цій справі — взаємності так, щоб нам найкращим чином забезпечити свої інтереси», — сказав представник Кремля.

За даними американських ЗМІ, Вашингтон сьогодні оголосить про введення пакету санкцій проти Росії. Зокрема, планується витурення російських дипломатів, а також обмеження проти громадян РФ і організацій. Крім того, введуть санкції проти російського держборгу.

Нагадаємо, 13 квітня відбулася друга розмова Байдена і Путіна з моменту вступу американського президента на посаду. За її підсумками в Білому домі заявили, що зустріч президентів могла б пройти цього літа на території третьої держави.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.