РФ не братиме участі в спецзасіданні ОБСЄ - ЗМІ

Фото: Миссия США при ОБСЕ РФ не прийде на ініційоване Україною засідання

Представники Росії проігнорують консультації, які повторно ініціювала Україна у зв’язку з військовою активністю на російсько-українському кордоні.

 

Росія відмовилася взяти участь у повторно скликаному засіданні ОБСЄ, яке було ініційоване через нарощування російської військової присутності біля кордону України. Про це в понеділок, 12 квітня, повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у Twitter.

 

Засідання ОБСЄ зі стягнення військ Росії до українського кордону заплановане на ранок середи, 14 квітня.

 

«Росія не братиме участі в зустрічі, що суперечить Віденському документу, який стверджує, що їм слід сумлінно співпрацювати з таких питань», — написав журналіст.

 

РФ не братиме участі в спецзасіданні ОБСЄ - ЗМІ

 

 

Нагадаємо, РФ відмовилася брати участь у засіданні ОБСЄ 10 квітня. За його підсумками країни-учасниці ОБСЄ висловили осуд і занепокоєння у зв’язку зі стягненням російських військ до українського кордону. Пізніше Україна повторно скликала ОБСЄ з цього ж питання. Також в МЗС України повідомили, що РФ не виконала вимоги Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри і безпеки, відмовившись роз’яснювати військову активність біля кордонів України і на окупованих територіях України.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.