Reuters назвав мету візиту Блінкена в Брюссель

Про візит Ентоні Блінкена в Брюссель повідомляють ЗМІ

Джерело агентства в США інформувало, що в Бельгії держсекретар планує обговорити «дії Росії, спрямовані на Україну».

 

Глава американського Держдепу Ентоні Блінкен повертається у столицю Бельгії менше ніж через місяць після свого першого візиту, щоб обговорити питання, пов’язані з Україною, Росією, Іраном і Афганістаном. Про це в неділю, 11 квітня, повідомило агентство Reuters.

 

За даними видання, «офіційний представник США» уточнив, що держсекретар має намір обговорити у Брюсселі, в тому числі, «дії Росії, спрямовані на Україну».

 

Як відомо, офіційну заяву про поїздку глави Держдепу в Брюссель поки що не оприлюднено.

 

Відзначимо, напередодні згаданого ймовірного візиту Блінкен в ефірі телеканалу NBC заявив, що на агресію РФ щодо України негайно відреагує Білий дім.

 

«Президент Байден дуже чітко висловився про це. Якщо Росія буде діяти нерозважливо або агресивно, будуть наслідки», — уточнив держсекретар.

 

При цьому він додав, що його також дуже турбують «дії Росії на кордоні з Україною», оскільки до неї стягнуто максимальне після 2014 року число російських військ.

 

Нагадаємо, раніше про візит Блінкена в Брюссель наступного тижня повідомляло агентство Bloomberg. За його даними, глава Держдепу проведе ряд зустрічей із партнерами США по НАТО.

 

США обговорили Україну із Францією та Німеччиною

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.