Рада прийняла закон про індексацію пенсій

Фото: rada.gov.ua Документ набуде чинності 1 січня 2022 року

Законопроект передбачає щорічну індексацію пенсій, яка 1 березня має враховуватися для військовослужбовців, держслужбовців і інших категорій пенсіонерів.

 

Верховна Рада прийняла в першому читанні зміни до деяких законів України, що стосуються вдосконалення пенсійного законодавства. Законопроект №4668 підтримали 317 парламентаріїв.

 

У документі пропонується визначити дату щорічної індексації пенсій — 1 березня — для військовослужбовців, державних службовців і інших категорій пенсіонерів на загальних умовах.

 

Також пропонується призначати достроково пенсійні виплати за віком за 1,5 року до досягнення пенсійного віку особам, трудовий договір з якими розірвано у зв’язку зі змінами в організації виробництва й інших умов, а також призначати достроково пенсії матерям (батькам) дітей, які мають важкі, рідкісні захворювання і яким не встановлено інвалідність.

 

Очікується, що цей документ набуде чинності 1 січня 2022 року.

 

Міністр: 40-річним не варто сподіватися на пенсію

 

Раніше повідомлялося, що в Білорусі хочуть позбавляти пенсій за «шкоду державі». Громадяни залишаться без особливої пенсії в разі діяння, яке завдає шкоди держінтересам і нацбезпеці. Рішення прийматиме спецкомісія.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.