Путін стверджує, що Україна "підтягує" техніку на Донбас

Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас

На південних кордонах Росії проходять навчання Defender Europe, в яких беруть участь 40 тисяч військових і 15 тисяч одиниць техніки, додав Путін.

 

Президент РФ Володимир Путін звинуватив Україну у стягуванні військових і техніки на Донбас. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NBC у понеділок, 14 червня.

 

«Сама Україна постійно підтягує так, по-моєму, і зараз продовжує ще — і особовий склад, і військову техніку в район конфлікту на південному сході України, до Донбасу», — заявив Путін.

 

За його словами, наразі проходять навчання, через що частину американських військових перекинули до південного кордону РФ.

 

«А ось що відбувається зараз: зараз на наших південних кордонах відбуваються навчання Defender Europe. 40 тисяч особового складу, 15 тисяч одиниць військової техніки, частина з них перекинута з американського континенту прямо до наших кордонів. Ми перекинули свою техніку до американських кордонів? Ні. А що ви хвилюєтеся?», — додав Путін.

 

Також Путін упевнений, що без нього в РФ «нічого не впаде». Російський президент не очікує різких змін у країні після свого відходу з поста і обіцяє підтримати свого наступника, якщо він буде «відданий країні».

 

Своєю чергою, про Навального Путін заявив, що «у нас немає звички когось вбивати» і знову заявив, що заперечує причетність влади до отруєння опозиціонера.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.