Путін прокоментував "замах" на Лукашенка

Російський президент засудив Захід за відсутність реакції на підготовку «перевороту» в Білорусі.

 

Президент Росії Володимир Путін у посланні Федеральним зборам РФ в середу, 21 квітня, прокоментував заяву Олександра Лукашенка про підготовку замаху на нього і його дітей та держперевороту в Білорусі.

 

«У світі, на жаль, схоже, всі звикли до практики політично мотивованих, незаконних санкцій в економіці. Грубим спробам одних силою нав’язати свою волю іншим. Сьогодні така практика перероджується в дещо набагато небезпечніше. Маю на увазі пряму спробу, про яку нещодавно стало відомо, організації держперевороту в Білорусі і вбивства президента. І ніхто на колективному Заході це не помічає. Можна як завгодно сприймати того-таки Януковича, якого теж замалим ледь не вбили, до Мадуро. Але плани політичного вбивства — це вже занадто! Усі межі перейшли», — сказав Путін.

 

Він поскаржився, що «якою б склалася доля Білорусі при такому перевороті, ніхто не думав, як і тоді, коли переворот стався в Україні».

 

Раніше в РФ заявили про запобігання вбивству Лукашенка і військовому перевороту в Білорусі. У свою чергу, Лукашенко заявив, що дати відповідне завдання могло тільки вище керівництво США. Пізніше в Держдепі заявили, що не чули про «план усунення Лукашенка».

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.