Путін продовжив дію російського ембарго

Путін продовжив на 2022 рік дію контрсанкцій

Володимир Путін на рік продовжив дію свого указу про застосування «окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки РФ».

 

Президент РФ Володимир Путін продовжив санкції у відповідь проти низки західних країн. Відповідний указ він підписав у понеділок, 20 вересня.

 

«Продовжити з 1 січня по 31 грудня 2022 року дію окремих спеціальних економічних заходів, передбачених указом президента РФ від 6 серпня 2014 року №560 «, — сказано в указі.

 

Тепер російському уряду доручено забезпечити здійснення заходів щодо реалізації нового указу і за необхідності внести пропозиції про зміну терміну дії зазначених контрсанкцій.

 

Відзначимо, що санкції були введені в серпні 2014 року проти Євросоюзу, Австралії, Ісландії, Канади, Нової Зеландії, США, Швейцарії, Японії, Норвегії та інших країн у відповідь на аналогічні заходи з їхнього боку. Згодом кожна сторона неодноразово продовжувала взаємні обмеження.

 

Нагадаємо, що раніше ЄС продовжив індивідуальні санкції проти РФ. Передбачаються обмеження на поїздки, заморожування активів і заборона на надання коштів чи інших економічних ресурсів перерахованим особам і організаціям.

 

Також повідомлялося, що РНБО запроваджує санкції проти десятків росіян. Обмежувальні заходи торкнуться осіб, причетних до проведення виборів у Держдуму РФ на території Криму і Донбасу й отруєння Навального.

 

Зерно з Росії. Пшенична дипломатія Кремля

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.