Псакі: Київ знає, що потрібно для членства в НАТО

Фото: Пресс-секретарь Белого дома Джен Псаки Прес-секретар Білого дому Джен Псакі

Україні треба продовжувати реформи, які спрямовано на встановлення верховенства закону, модернізацію «оборонки» і нарощування економічного зростання.

 

Влада України знає, що необхідно робити для того, щоб країна вступила в НАТО. Про це йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому Джен Псакі.

 

 

 

Вона нагадала, що на червневому саміті члени Альянсу в спільній заяві підтвердили, що підтримують «право України вибирати свою майбутню зовнішню політику, без втручання ззовні, зокрема й щодо прагнення України вступити в НАТО».

 

Псакі відзначила, що Україна знає, які кроки має зробити для вступу в НАТО.

 

«Україні потрібно зробити певні кроки, щоб відповідати вимогам членства в НАТО. Ми підтримуємо прагнення українського керівництва працювати саме в цьому напрямі. Ми підтримуємо зусилля будь-якого претендента, який хоче вступити в НАТО і працює над досягненням цих цілей», — сказала вона.

 

Псакі уточнила, що серед таких кроків проведення реформ, які мають на меті встановити верховенство закону, модернізувати оборонний сектор і наростити економічне зростання.

 

«Думаю, важливо розуміти… що це не те рішення, яке приймають Сполучені Штати. Ми не припиняємо підтримувати і далі закликаємо, щоб двері в НАТО залишалися відкритими для здобувачів, коли вони будуть готовими і будуть спроможними виконати зобов’язання щодо членства і сприяти безпеці євроатлантичного регіону», — відповіла речник Білого дому на питання про можливі терміни вступу України в НАТО.

 

Відзначимо, під час візиту в США Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні недостатньо самої лише підтримки з боку НАТО.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.