Протест біля ОП: активісти висунули вимоги

Фото: РБК-Украина Учасники акції на підтримку Сергія Стерненка

На мітингу під Офісом президента зачитали спільну заяву організаторів акції, друзів Сергія Стерненка і адвокатів.

Прихильники активіста Сергія Стерненка очікують його звільнення протягом тижня. В іншому випадку з 7 березня акція в його захист може стати безстроковою. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна в суботу, 27 лютого.

Перед присутніми в Києві на мітингу під Офісом президента зачитали спільну заяву організаторів акції, друзів Стерненка і адвокатів.

«Вимоги учасників акції: по-перше, негайно звільнити Стерненка, друге — відновити судову систему і перезапустити Вищу раду правосуддя, третє — обрати нових членів судових органів шляхом обрання на чесному конкурсі», — йдеться в зверненні.

Також зазначено, що у президента Володимира Зеленського є тиждень, щоб звільнити Стерненка.

«Ми закликаємо всіх прийти. 7 березня оголошуємо акцію безстроковою», — заявили організатори.

Активісти також вимагають у Зеленського перегляду поданих ним до Верховної Ради законопроектів про реформування судової системи та внесення в них виправлень, про необхідність яких раніше заявляли міжнародні партнери.

Колона з-під Офісу президента висунулася під гасла «Свободу політв’язням» в сторону Офісу генпрокурора. Там учасники акції активно палили фаєри і використовували димові шашки.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський райсуд Одеси засудив Стерненка до 7,3 років позбавлення волі, визнавши його винним у викраденні депутата Лиманської селищної ради Сергія Щербіча.

Після цього прихильники Стерненка влаштували мітинг під ОП, в ході якого відбулися масові зіткнення.

У МВС події під ОП назвали «вакханалією насильства»

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.