Прокуратура Грузії встановила дату приїзду Саакашвілі

Фото: pog.gov.ge Обвинувачення звернеться до суду Тбілісі для застосування затримання в якості запобіжного заходу для Саакашвілі

Двоє громадян Грузії на автомобілі відвезли екс-президента в одне із сіл краю Самегрело — Земо Сванеті.

 

29 вересня колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі перетнув державний кордон, потім двоє громадян допомогли йому перебратися в одне із сіл краю Самегрело. Про це повідомила Генпрокуратура Грузії в понеділок, 4 жовтня.

 

 

 

«Розслідування МВС встановило, що громадяни Ш. Ц. і З. Ц. знали, що громадянин України Михайло Саакашвілі був засуджений за вчинення тяжкого злочину в Грузії. Незважаючи на це, після того як він 29 вересня незаконно перетнув кордон Грузії, вони на своєму автомобілі доставили його в одне із сіл краю Самегрело — Земо Сванеті», — йдеться в повідомленні.

 

Уточнюється, що спільників Саакашвілі вже затримали. Проти затриманих відкрито кримінальну справу за статтею приховування тяжких злочинів (ч.2 ст.375 КК Грузії), що карається позбавленням волі на строк від 1 року до 4 років.

 

«Обвинувачення звернеться до Тбіліського міського суду в установлений законом термін для застосування затримання в якості запобіжного заходу для обвинуваченого», — додали в наглядовому відомстві.

 

Як відомо, 1 жовтня Михайла Саакашвілі затримали в Тбілісі. На цей момент він знаходиться у в’язниці міста Руставі.

 

А з 2015 року Саакашвілі є громадянином України, і в МЗС пообіцяли надавати йому допомогу. Консул України вже відвідала Саакашвілі.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.