Принца Філіпа поховають без участі громадськості - заява

Принц Філіп помер

Тіло герцога Единбурзького, за його передсмертною волою і звичаєм монаршої родини, перед похованням перебуватиме в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку.

 

Похорон чоловіка королеви Великої Британії Єлизавети II принца Філіпа пройде у вузькому колі. Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на британську владу, 99-річного представника королівської сім’ї поховають у Віндзорі.

 

«Цей похорон не буде державним похороном, перед ним не буде церемонії прощання. Тіло Його Королівської Високості перед похованням перебуватиме в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку. Це відповідає звичаям і волі Його Королівської Високості», — ідеться в заяві, поширеній Геральдичною палатою Великої Британії.

 

У документі також висунуто вимогу до британської громадськості, щоб та «не робила спроб відвідати або взяти участь у будь-якому заході, пов’язаному з похороном». Рішення аргументують пандемією коронавірусу.

 

Відзначимо, Британія в жалобі. Люди масово приходять до Віндзорського замку, де жив і помер принц Філіп, з квітами і прощальними записками.

 

 

 

Нагадаємо, герцог Единбурзький помер вранці в п’ятницю, 9 квітня, у Віндзорському замку. Через два місяці йому повинно було виповнитися 100 років.

 

Здоров’я померлого чоловіка Єлизавети II почало погіршуватися в 2017 році. Тоді він перестав брати участь у публічних заходах. Королівська пара прожила разом 74 роки.

 

Опора Єлизавети. Помер принц Філіп

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.