«Доїння клієнта — одне з найприбутковіших напрямків бізнесу»

У першій частині ми розповіли вам про те як зароджується вимагання, як звичайні підприємці стають жертвами, і як зброя провокації стає доступною абсолютно кожному.

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина Друга)

Сплативши видалення статті на одному ресурсі, вона тут же мігрує на афілійовану майданчик, і за зняття знову доведеться платити. Більш того, інформація про видалення блискавично пошириться по всьому ринку, що призведе до збільшення кількості вимагачів.

В першу чергу в даній сфері процвітають такі компромат-майданчики як «Антикор» (antikor.com.ua), «ФБР» (fbi.media), мережа «Компромату» (compromat.ws), «ОРД» (ord-ua.com) та інші. Кожен з них, за зняття статті, бере від 1000$, а лідер ринку, звичайно ж «Антикор», вони беруть від 5000$ …

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина Друга)

Про «Антикор», власником якого є Костянтин Черненко (на прізвисько — КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ МОДЕРАТОР) ми вам ще розповімо. Адже організація, яка програла понад 100 судів, в Україні, Білорусі, Росії, і навіть Європейський суд з прав людини — заслуговує на окрему статтю.

Правду Вам розповімо — Ми. А головного куратора всіх цих майданчиків можна легко встановити шляхом методу виключення. Адже всі ці сайти замовчують про одну людину. Хто стоїть за всім цим ми розповімо вам трохи пізніше.

Більшу частину контенту створюють самі майданчики, розповідає піарник, який представляє інтереси одного київського бізнесмена: «Дивляться — який негативний привід є в ЗМІ, і пішли». Бізнес-модель розробили на початку 90-х, розповідає він: «Вона відома і зрозуміла.

Копають на тебе чогось, знаходять, пропонують не друкувати за гроші, потім пишуть і пропонують зняти за гроші ».
Видаляти компромат за гроші безглуздо, це лише підживлює індустрію, в один голос всі співрозмовники: «Чим більше даєш, тим більше пишуть».Судитися з «компроматниками» теж не найкращий вихід, визнають жертви.

По-перше, позов про фейк можна подавати тільки до зареєстрованого ЗМІ.

А по-друге, публічний судовий процес приверне увагу ЗМІ та широкої аудиторії, що може погіршити ефект.

По-третє, організація яка відповідає, за роботу сайтів в Україні, ТОВ «Хостинг «Україна»«, всіляко покриває діяльність сайтів, максимально затягує процес заплутуючи слідство.

А у наступних статтях ми розповімо вам про головних бенефіціарів даного бізнесу.

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.