Прем'єр Словаччини, який подав у відставку через Спутник V, прибув в РФ

Фото: Facebook/Igor Matovic Тримаємо кулаки — Матович

Екс-глава уряду збирається зустрітися з виробником російського COVID-препарату.

 

Ігор Матович, який подав у відставку з поста прем’єр-міністра Словаччини через скандал із закупівлею російської вакцини Спутник V, прибув у столицю Росії. Про це екс-прем’єр написав на своїй сторінці в Facebook.

 

«Сьогодні в Москві я зустрінуся з Кирилом Дмитрієвим, генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій, у який безпосередньо входить виробник вакцин Спутник, з яким я погодив весь контракт на 2 мільйони вакцин», — повідомив у соцмережі Матович.

 

Політик додав, що засуджує тих, хто перешкоджає поставкам російської вакцини на його батьківщину.

 

«Будь-які перешкоди і систематичні спроби не допустити Спутник V в Словаччину я засуджую від щирого серця і зроблю все, що зможу, щоб зробити їх невдалими, а мільйони людей у Словаччині нарешті могли почати робити щеплення Спутником. Результати повідомлю. Тримаємо кулаки», — додав Матович.

 

Нагадаємо, Ігор Матович пішов у відставку через Спутник V після того, як він заявив про намір придбати російську вакцину, незважаючи на те, що препарат не отримав схвалення регулятора. Президент Зузана Чапутова була незадоволена рішенням Матовича, зазначивши, що глава уряду проігнорував зовнішньополітичний курс країни. Пізніше Чапутова відставку Матовича прийняла.

 

Тим часом стало відомо, що Росія надала Словаччині іншу вакцину Спутник V. Російський COVID-препарат відрізняється від того, який раніше був схвалений науковим журналом. У Словаччині цю вакцину назвати безпечною і ефективною не можуть.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.