Прем'єр Чехії закликав підвищити народжуваність в ЄС

Фото: Jan Handrejch, Pravo Прем’єр Чехії Андрей Бабіш

Бабіш розкритикував міграційну політику сусідніх Бельгії, Німеччини і Франції, закликав їх «працювати над народжуваністю в країнах».

 

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш закликав європейські країни знизити міграційний потік, але водночас посилити програми, що сприяють підвищенню народжуваності в ЄС. Про в четвер, 23 вересня, політик заявив на демографічному саміті в Будапешті, пише Novinky.

 

«Масова і неконтрольована міграція до Європи не має нічого спільного зі стійкістю нашого європейського суспільства, якраз навпаки. Єдине по-справжньому стійке рішення проти вимирання Європи — це збільшення народжуваності власного, корінного населення», — заявив Бабіш.

 

Він зазначив, що низка країн в Європі замість того, щоб збільшити народжуваність, «шукають найпростіше і швидке рішення», залучають мігрантів.

 

«Особливо в останні роки в ЄС почав рости потік мігрантів. Їх велика частина приїхала з країн Африки та Близького Сходу. Але ці люди діаметрально протилежних культурних традицій для нас», зазначив він.

 

Серед країн, які, на його думку, сприяють міграційним потокам — Бельгія, Німеччина і Франція.

 

Рівень народжуваності в Європейському Союзі знижується з 2000 року, свідчать дані Євростату: 1,53 новонароджених на одну жінку в 2019 році, що значно нижче за відмітку 2,1, яка вважається достатньою для запобігання скорочення чисельності населення.

 

Згідно лічильника населення, в Європі:

 

  • Народжуваність: в середньому 22 180 дітей в день (924.15 на годину) або одна дитина кожні 3.90 сек.
  • Смертність: в середньому 22 656 осіб в день (943.99 на годину) або одна смерть кожні 3.81 сек.
  • Міграційний приріст населення: в середньому 2 421 особа в день (100.86 на годину)

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.