Правозахисники розповіли про паспортизацію Росією жителів ОРДЛО

Фото: УФМС России В ОРДЛО до 2024 року можуть видати більш ніж 2 млн російських паспортів

На цей момент на Донбасі російські паспорти отримали вже 583 тисячі осіб, і прогноз правозахисників невтішний.

 

Електронна черга на отримання паспортів РФ в ОРДЛО розписана до 2024 року — на той час можуть видати більше 2 млн паспортів. Про це повідомляє Східна правозахисна група в п’ятницю, 23 квітня.

 

Зараз в ОРДЛО паспорти отримали вже 583 тисячі осіб. Кожного дня окупаційні адміністрації РФ на Донбасі отримують 1350-1400 заявок на оформлення паспортів РФ.

 

Правозахисники додали, що у всіх установах — школи, лікарні, адміністрації — встановлено тотальний контроль за отриманням паспортів.

 

«За такого темпу вже в 2024 році паспорти РФ отримають більше 2 млн жителів ОРДЛО», — сказано в заяві.

 

Зокрема, більше 120 тисяч осіб отримали паспорти РФ з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольній території України в Луганській та Донецькій областях.

 

Нагадаємо, що раніше сепаратисти обстріляли житлові будинки на Донбасі. Під обстріл потрапило село Північне напередодні ввечері. В одному з будинків вибито вікна, пошкоджено паркан.

 

Також повідомлялося, що сепаратисти готують провокації на Великдень. Такі дії можуть дозволити Росії звинуватити Україну в «геноциді власного народу», а також ввести на територію України війська.

 

Зустріч Путіна і Зеленського. Які є варіанти

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.