ПП-2: від Байдена вимагають ввести нові санкції

Санкції слід ввести «швидко і в повній мірі» — сенатори

Сенатори звернулися до президента США з проханням ввести санкції проти компаній, які будують російський газопровід.

 

Сенатори США закликали главу Білого дому Джо Байдена ввести нові санкції проти компаній, які беруть участь у проекті Північний потік-2. З відповідною пропозицією виступила група з 40 сенаторів. Про це повідомляється на сайті сенатора Джона Баррассо.

 

«Будівництво проекту триває, і у відкритому доступі є інформація про судна і компанії, які беруть участь у діяльності, що підлягає санкціям», — йдеться в листі сенаторів до президента США.

 

Вони критично поставилися до доповіді Держдепу від 19 лютого 2021 року про Північний потік-2 і пов’язаних з ним санкцій, в якій говорилося тільки про одне російське судно-трубоукладач Фортуна і його власника — компанію КВТ-Рус.

 

«У ній не вказані інші судна, які беруть участь у прокладанні трубопроводу, а також компанії, що надають страхові та сертифікаційні послуги», — додали сенатори.

 

Законодавці закликали «швидко і в повній мірі» схвалити обмежувальні заходи відносно газопроводу.

 

Експерт назвав умови завершення Північного потоку-2

 

Як повідомлялося раніше, Німеччина пояснила неможливість відмови від ПП-2. У разі зупинки проекту Берлін може зіткнутися з позовами про відшкодування шкоди в міжнародних арбітражних судах.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.