Посольство США взяло участь у скандалі з формою

Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv Посольство США оцінило нову форму українських футболістів

Співробітники американського посольства в Україні приміряли нову форму збірної України, що викликала скандал.

 

Співробітники Посольства США в Україні сфотографувалися в новій формі збірної України з футболу, яка містить карту України з Кримом і гасла «Слава Україні!», «Героям слава!». Відповідне фото в четвер, 10 червня, було опубліковано в мікроблозі посольства у Twitter.

 

«З нетерпінням чекаємо першу гру в неділю! Ми не знаємо, хто переможе, але українська команда виглядатиме прекрасно!», — йдеться в повідомленні посольства.

 

Крім групового фото, на якому 17 співробітників позують у формі української збірної, окремо опубліковано фото тимчасової повіреної у справах США Крістіни Квін, яка також позує в футболці з картою України.

 

 

 

 

Раніше стало відомо, що в УЄФА вирішили, нібито карта України на формі і слоган «Слава Україні» не порушують їхні вимоги, а ось слоган «Героям слава» потрібно прибрати.

 

Сьогодні президент Української асоціації футболу Андрій Павелко терміново вилетів до Риму для переговорів з УЄФА щодо форми.

 

Нагадаємо, що після презентації форми в РФ закликали Союз європейських футбольних асоціацій заборонити використання української форми, однак УЄФА затвердив її.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.