Помер актор із фільму Вбити Білла Сін'їті Тіба

Фото: Getty Images Японський актор Сін’їті Тіба

Тіба був актором, співаком, режисером і майстром бойових мистецтв. За все своє життя він знявся більш ніж у 120 картинах.

 

Японський актор Сін’їті Тіба, який зіграв Хатторі Ханзо у фільмі Квентіна Тарантіно Вбити Білла (2003 рік), помер у віці 82 років. Про це в четвер, 19 серпня, повідомила газета The Japan Times.

 

За даними видання, причиною смерті актора стала пневмонія, яка розвинулася у нього на тлі зараження коронавірусом. До лікарні Тіба потрапив 8 серпня, де і помер напередодні.

 

Сін’їті Тіба був актором, співаком, режисером і майстром бойових мистецтв. За все своє життя він знявся більш ніж у 120 фільмах, включаючи картини Манери виживати 5+, Суші гьол, Потрійний форсаж: Токійський дрифт, Провал у часі, Володарі стихій та Приречений на самотність.

 

У картині Вбити Білла Тіба зіграв Хатторі Ханзо — господаря чайної, який колись навчав Білла бойовим мистецтвам і до якого головна героїня фільму Беатрікс Киддо (її зіграла Ума Турман) звертається за допомогою.

 

Помер актор із фільму Вбити Білла Сін'їті Тіба

 

Як інформує газета, у 2004 році актор заснував школу початківців каскадерів і акторів фільмів про бойові мистецтва — Японський бойовий клуб.

 

Раніше у віці 83 років помер популярний американський актор Морган Саджіно Грант, який запам’ятався за фільмами У всі тяжкі і Самотній рейнджер.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.