Польща посилить карантин після антирекорду щодо COVID

У Польщі посилять карантин на тлі антирекорду з коронавірусу

Влада Польщі вирішить, яких саме заходів протидії епідемії варто вжити, уже завтра.

 

У Польщі введуть нові карантинні заходи через посилення епідемії коронавірусу. Про це повідомляє Reuters у середу, 21 жовтня.

 

Протягом останніх трьох тижнів у Польщі вдвічі збільшився добовий приріст зараження COVID-19. Через це уряд обговорює посилення карантину.

 

Уже завтра влада повинна назвати, які саме заходи будуть введені для боротьби з поширенням вірусу. Серед заходів розглядають переведення на дистанційне навчання учнів початкової школи.

 

Сьогодні нижня палата парламенту зібралася на екстрене засідання для обговорення законопроекту про допомогу перевантаженій системі охорони здоров’я.

 

Раніше сьогодні в Польщі заявили про антирекорд з COVID-19. За останню добу в Польщі зафіксували 10 040 нових випадків коронавірусу, що є новим антирекордом захворюваності. Померли від хвороби 130 осіб.

 

Також повідомлялося, що у Варшаві відкриють два тимчасових госпіталі для пацієнтів з COVID-19. Перший з них буде знаходитися на національному стадіоні і зможе вмістити до тисячі ліжок. Місце для другого ще шукають. Також госпіталі планують відкрити в інших польських містах.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.