Політ мільярдера Річарда Бренсона в космос перенесли

Запуск космоплана Virgin Galactic відклали

Політ мільярдера Річарда Бренсона в космос відклали на півтори години через погодні умови.

Перший в історії туристичний запуск космоплана Virgin Galactic з повним екіпажем на борту, включаючи мільярдера Річарда Бренсона, відклали на півтори години через погодні умови. Про це повідомляється в Twitter Virgin Galactic.

Запуск буде відбуватися з космодрому «Америка» поблизу містечка Трут-ор-Консекуенсес у штаті Нью-Мексико. Початок польоту заплановано на 16:00 за київським часом.

Планується, що літак-носій VMS Eve підніме прикріплений до нього VSS Unity на висоту близько 15 кілометрів. Після цього корабель від’єднається і почне свій самостійний політ у суборбітальний простір Землі.

Якщо все піде за планом, то VSS Unity проведе в польоті близько 90 хвилин. Причому 4 хвилини з них корабель перебуватиме в так званій «фазі невагомості». Потім корабель опуститься в нижні шари атмосфери і приземлиться на космодромі «Америка».

Варто зазначити, що 70-річний мільярдер полетить не один. У своєму першому польоті в космос Бренсона будуть супроводжувати: Бет Мозес, головний інструктор по астронавтах Virgin Galactic; Колін Беннет, провідний інженер Virgin Galactic; Сіріша Бандла, віце-президент компанії зі зв’язків з урядом і дослідженням; Крім того, Дейв Маккей і Майкл Масуччі будуть пілотувати VSS Unity. А піднятися на необхідну для запуску висоту їм допоможуть пілоти VMS Eve — Фредерік Стеркоу і Келлі Латімер.

Трансляцію запуску компанія Virgin Galactic покаже на своєму каналі в YouTube.

Раніше повідомлялося, що була названа вартість космічного польоту для туристів на кораблі Blue Origin.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.