Погода на вихідні - завтра в Україні буде супер бабине літоФото: Unsplash

Під кінець першої декади вересня в країну нарешті прийшло довгоочікуване бабине літо: стовпчики термометрів впевнено перейшли позначку +20 градусів удень. Але чи довго протримається така комфортна погода і чи збережеться тепло у вихідні — дізнавався «Апостроф».

За даними «Укргідрометцентру», у суботу, 11 вересня, на всій території України встановиться суха і малохмарна погода.

На півдні, сході, півночі і в центрі стовпчики термометрів покажуть від 24 до 27 градусів тепла, а вночі синоптики прогнозують близько 12-15 градусів на півдні і близько 10 градусів вище нуля на півночі, сході та в центрі.

Трохи прохолодніше буде в західних регіонах: удень від 22 до 25 градусів з позначкою «плюс», а вночі стовпчики термометрів покажуть 7-10 градусів тепла.

Погода на вихідні - завтра в Україні буде супер бабине літо

У неділю, 12 вересня, ситуація з опадами практично не зміниться (лише в Криму очікуються дощі), а ось температурна картина буде іншою.

Так, на півдні збережеться літнє тепло — від +24 до +26 — удень, і близько 13-17 градусів тепла стовпчики термометрів покажуть уночі.

На решті території синоптики прогнозують у денний час доби від 22 до 25 градусів тепла, а після заходу сонця стовпчики термометрів покажуть від 9 до 13 градусів вище нуля.

Погода на вихідні - завтра в Україні буде супер бабине літо

Початок робочого тижня, понеділок, 13 вересня, пройде під акомпанемент дощів на заході, сході і південному сході. На решті території буде сухо.

Температурна картина на півночі, сході, півдні і в центрі кардинально не зміниться, а ось на заході буде трохи холодніше: вдень очікується від 19 до 22 градусів тепла, а вночі синоптики прогнозують від 9 до 12 градусів з позначкою «плюс».

Погода на вихідні - завтра в Україні буде супер бабине літо

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.