Погіршення ситуації з COVID: Франція змінила правила в'їзду

Франція розширила «червоний» список країн

У Франції третій день поспіль зафіксовано понад 10 тисяч нових випадків коронавірусної інфекції.

 

У Франції зростає кількість хворих на коронавірус. Через спалах влада вирішила змінити правила в’їзду в країну. Тепер невакциновані приїжджі особи з декількох країн мають надати негативний результат тесту на COVID-19, зроблений за 24 години, пише BBC.

 

Правила посилили для мандрівників із Великої Британії, Кіпру, Греції, Нідерландів, Португалії та Іспанії.

 

Раніше вимога про тест становила 48 годин для Британії і 72 години для приїжджих з інших країн.

 

Повністю імунізовані громадяни цього правила можуть не дотримуватися.

 

Тим часом Сполучене Королівство додало Францію до свого «помаранчевого» списку і вимагає від приїжджих із цієї країни осіб дотримуватися 10-денного карантину, навіть якщо людина повністю вакцинована. Цей крок викликав велике невдоволення і критику у Франції.

 

Своєю чергою, Франція розширила «червоний» список країн з високим ризиком COVID. Тепер у ньому 28 країн. Туристи з цих держав можуть прибути до Франції, тільки якщо їх поїздка «критично необхідна».

 

Відзначимо, що у Франції третій день поспіль зареєстровано понад 10 тисяч нових випадків коронавірусу.

 

А ось у Британії на тлі спалаху COVID скасовують карантин. У країні знову можуть працювати нічні клуби, іншим закладам дозволили працювати без обмежень. Також були скасовані розпорядження щодо обов’язкового носіння масок, соціального дистанціювання і роботи з дому.

 

Додамо, в Україні менше 200 випадків COVID за добу. Найбільше нових випадків виявлено в Києві, Одеській, Житомирській, Київській і Харківській областях.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.