Північна Корея запустила невпізнаний снаряд

Снаряд впав за межами виключної економічної зони Японії

Якщо буде підтверджено, що снаряд є балістичною ракетою, то це стане третім подібним запуском цьогоріч.

КНДР провела запуск бодай однієї ракети в бік Японського моря. Про це повідомляє агентство Ренхап з посиланням на південнокорейських військових у вівторок, 28 вересня.

За даними, Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї (JCS), був випущений щонайменше один невпізнаний снаряд в Японське море. Він вилетів з внутрішнього району на схід близько 6:40 ранку (00:40 за Києвом). Розвідувальні органи Південної Кореї і США аналізують запуск для отримання додаткової інформації.

«Наші військові уважно стежать за відповідними діями в координації зі США і підтримують стан готовності в рамках підготовки до додаткових запусків», — зазначили в JCS.

При цьому південнокорейські військові не уточнили, чи був запущений КНДР снаряд балістичною ракетою. Тим часом, японські ЗМІ з посиланням на уряд повідомляють, що імовірно КНДР запустила балістичну ракету. Також повідомляється, що снаряд впав за межами виключної економічної зони Японії.

Якщо буде підтверджено, що снаряд є балістичною ракетою, то це стане третім подібним запуском цього року, а також шостим випробуванням зброї.

Нагадаємо, 15 вересня Північна Корея провела випробувальний запуск двох ракет малої дальності в Японському морі. А на наступний день КНДР заявила про запуск ракети з поїзда.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.