Пєсков прокоментував рішення суду щодо ПП-2

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков

Північний потік-2 є виключно міжнародним комерційним проектом, заявили у Кремлі.

 

Рішення Вищого земельного суду Дюссельдорфа відхилити скаргу компанії-оператора Північного потоку-2 на Федеральне мережеве агентство Bundesnetzagentur і не звільняти газопровід від норм газової директиви ЄС є корпоративним питанням. Про це в середу, 25 серпня, заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише Интерфакс.

 

«Швидше, це корпоративне питання. Все-таки сама компанія повинна приймати рішення про подальші дії. Ми можемо тільки повторити, що Північний потік-2 — це виключно комерційний проект, міжнародний комерційний проект, який покликаний внести істотний внесок в енергобезпеку всієї Європи», — сказав Пєсков.

 

Водночас видання з посиланням на прес-службу згаданого суду зазначає, що компанія-оператор ПП-2 може оскаржити рішення щодо газопроводу.

 

«В акціонерного товариства Північний потік-2 є можливість опротестувати рішення сенату у Верховному суді», — уточнили в суді.

 

Як повідомлялося, глава оператора ГТС України Сергій Макогон назвав рішення суду Дюссельдорфа «довгоочікуваним і важливим».

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.