Пєсков про договір щодо ПП-2: Деталей не знаємо

Пєсков закликав дочекатися офіційної публікації угоди США і Німеччини

Вашингтон і Берлін погодили угоду щодо Північного потоку-2, яку, за даними ЗМІ, озвучать сьогодні.

 

Влада Росії обізнана про угоду США і Німеччини щодо газопроводу Північний потік-2, але деталей угоди не знають. Про це в середу, 21 липня, повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

 

 

«Ми знаємо, що тема Північного потоку-2 стояла високо на порядку денному контактів канцлера ФРН у Вашингтоні. Ми знаємо про те, що було досягнуто певне порозуміння між Берліном і Вашингтоном. А в іншому — деталями ми поки не володіємо», — сказав він.

 

Говорячи про угоду США і ФРН, Пєсков зазначив: «Загалом всім має бути добре відомо, що Росія завжди послідовно відкидала будь-які звинувачення в тому, що вона використовує енергоресурси як знаряддя політичного тиску».

 

Також він відмовився давати будь-які оцінки майбутньої угоди. «Давайте ми спочатку дочекаємося якоїсь офіційної інформації з цього приводу або якийсь текст буде опублікований або якісь заяви будуть зроблені на цей рахунок. Після цього вже ми будемо їх оцінювати», — сказав він.

 

Раніше WSJ повідомив, що США і ФРН готові оголосити про операцію щодо ПП-2. Очікується, що результати переговорів стануть відомі 21 липня.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Німеччини готова на більш тісне економічне співробітництво з Україною заради укладення угоди зі США щодо Північного потоку-2.

 

У той же час, президент США Джо Байден заявив, що продовжує виступати проти газопроводу ПП-2, оскільки розглядає його як геополітичний проект Кремля.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.