Пєсков: НАТО не допоможе врегулюванню на Донбасі

Вступ України в НАТО тільки погіршить ситуацію на Донбасі, вважає Пєсков

Сьогодні Зеленський назвав членство України в НАТО єдиним способом врегулювання на Донбасі.

У Кремлі прокоментували заяви президента України Володимира Зеленського про те, що вирішити конфлікт на Донбасі допоможе вступ країни в НАТО.

«Глибоко сумніваємося в тому, що це допоможе якось Україні впоратися зі своєю внутрішньою проблемою. З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію», — сказав у вівторок, 6 квітня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Говорячи про вступ у НАТО, аж ніяк не можна абстрагуватися від думки людей, а якщо ви запитаєте думку кількох мільйонів людей в самопроголошених республіках, то ви зрозумієте, що членство в НАТО для цих людей є глибоко неприйнятним, неприйнятною перспективою», — заявив представник Кремля.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський провів розмову з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, в ході якої заявив, що план дій щодо членства в Альянсі став би стримуючим фактором для Росії, а НАТО — це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі.

Напередодні Зеленський провів розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в якій також обговорив загострення на Донбасі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.