Підписано акт приймання в експлуатацію енергоблоку БелАЕС

Фото: Минэнерго Беларуси Білоруська АЕС може повноцінно працювати

Наразі блок працює на номінальному рівні потужності реакторної установки. Він уже виробив майже 3 млрд. КВтг електроенергії.

 

Приймальна комісія підписала акт приймання в експлуатацію пускового комплексу першого енергоблоку Білоруської АЕС. Про це повідомляє Міненерго країни в четвер, 10 червня.

 

 

«Приймальна комісія під головуванням заступника прем’єр-міністра Юрія Назарова підписала акт приймання в експлуатацію пускового комплексу першого енергоблоку Білоруської АЕС. Рішення комісії базується на позитивних висновках наглядових органів і робочої комісії БелАЕС, а також на підставі виданої МНС ліцензії на промислову експлуатацію першого енергоблоку», — йдеться в повідомленні.

 

У відомстві додали, що до складу приймальної комісії увійшли представники Міненерго, МНС, Держстандарту, Мінбудархітектури, Мінприроди, МОЗ, МВС, Гродненського облвиконкому, ГПО Беленерго, а також представники російських компаній АСЕ, Атомбудекспорт, Атомтехенерго, а також залучалися профільні фахівці та вчені.

 

Наразі блок працює на номінальному рівні потужності реакторної установки. З моменту його включення в об’єднану енергосистему вироблено майже 3 млрд. КВтг електроенергії.

 

Раніше повідомлялося, що в Білорусі екстрено відключили енергоблок АЕС після спрацьовування системи захисту генератора.

 

Також ЗМІ повідомляли, що на Білоруській АЕС відбувалися вибухи трансформаторів. У результаті, на станції довелося зупинити турбіну.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.