П'ять областей відповідають помаранчевій зоні

П’ять областей відповідають помаранчевій зоні карантину

У Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Тернопільській і Черкаській областях перевищено показники захворюваності на коронавірус.

 

В Україні п’ять областей другий день поспіль демонструють показники помаранчевої зони карантину. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я в понеділок, 27 вересня.

 

Показники помаранчевої зони мають Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Тернопільська та Черкаська області.

 

У цих областях перевищено допустимий показник динаміки госпіталізацій COVID-хворих на коронавірус. Найгірше в Тернопільській області — там динаміка становить 102,2%, при нормі не більше за 50%.

 

Також у цих регіонах, крім Кіровоградської області, спостерігається перевищення за рівнем захворюваності на COVID-19, де лідируючі позиції займає Тернопільська область — 264, за нею йде Донецька — 228 і Дніпропетровська — 194. У той же час, норма рівня захворюваності на COVID-19 повинна становити менше 75 на 100 тисяч населення.

 

Нагадаємо, що в Україні більш як 3 тисячі нових випадків COVID-19. Одужали за день менше тисячі українців, а померли майже сто осіб. У лікарні потрапили півтори тисячі хворих.

 

Також повідомлялося, що в Україні вакцинували ще понад 37 тисяч осіб. Першу дозу отримали майже 22 тисячі українців, решта — завершили курс імунізації від коронавірусу.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.