П'ять країн зробили заяву в річницю МН17

З моменту трагедії минуло вже сім років

Сім років тому над Донбасом збили пасажирський лайнер малазійських авіаліній з 298 людьми на борту.

Глави МЗС України, Австралії, Бельгії, Малайзії і Нідерландів у заяві до річниці збиття пасажирського рейсу МН17 17 липня 2014 року над Донбасом наголосили на необхідності встановлення істини в цій справі.

«Наші думки залишаються з тими, хто загинув на борту, з їх сім’ями і близькими. Для нас вкрай важливо залишатися непохитними перед зобов’язаннями із встановлення істини, правосуддя і притягнення винних до відповідальності», — йдеться в повідомленні.

Сторони відзначили «важливість збереження прихильності у встановленні істини, справедливості».

«Ми вдячні за співпрацю відповідним слідчим органам і підтверджуємо повну підтримку їхніх зусиль щодо встановлення справжніх причин того, що сталося», — йдеться в повідомленні.

Крім того, «міністри висловили впевненість в незалежному, відкритому і неупередженому кримінальному переслідуванні ймовірних злочинців».

Генпрокурор Ірина Венедиктова зробила заяву напередодні річниці збиття рейсу МН17 над Донбасом. Вона розповіла про хід розслідування катастрофи, а також суді у справі, який проходить у Нідерландах.

Нагадаємо, що на початку липня суд в Гаазі призупинив слухання у справі МН17. Відновити слухання судді планують на початку вересня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.