Перша країна в Європі оголосила про закінчення епідемії COVID

У Словенії закінчилася епідемія коронавірусу

У Словенії заявили про закінчення епідемії коронавірусу, хоча низка обмежень все ще буде діяти.

 

Влада Словенії оголосила про закінчення епідемії COVID-19 в країні з середи. Однак вакцинація населення і дія деяких обмежувальних заходів будуть продовжені. Про це у вівторок, 15 червня, заявив міністр Янез Поклукара.

 

За даними Міністерства охорони здоров’я Словенії, в двохмільйонній країні за останню добу виявлено всього 112 заражених коронавірусом, померли двоє хворих. Одну дозу різних вакцин західного виробництва отримали 769 248 жителів Словенії, повну імунізацію пройшли 551 906 повнолітніх громадян. У лікарнях перебуває 122 пацієнти, з яких 40 — у відділеннях інтенсивної терапії.

 

«Із завтрашнього дня в Словенії формально закінчена епідемія, але боротьба проти коронавірусу ще не завершена. Так, вакцинація залишається ключовим заходом контролю за епідемією. Майбутнє ЄС засноване на солідарності і співпраці при спільних цінностях і цілях вакцинації», — наводяться в повідомленні міністерства охорони здоров’я в Twitter слова міністра Янеза Поклукара.

 

У республіці зберігається вимога про носіння захисних масок в закритих приміщеннях, а також обмеження щодо кількості присутніх в приміщеннях і вимоги щодо дотримання дистанції. Також  постійно оновлюється список країн «червоної зони», після прибуття з яких необхідно проходити карантин.

 

Епідемія COVID-19 була після попередньої відміни знову офіційно проголошена на всій території Словенії 19 жовтня 2020 року.

 

Декількома днями раніше повідомлялося, що в ФРН продовжили режим епідемії до кінця вересня.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

Кіпр скасовує обмеження для британців, які зробили щеплення

СюжетПаспорт вакцинації від коронавірусу в ЄС: «мінне поле» етики і права

СюжетЧому в Україні помирає так багато пацієнтів із COVID, підключених до ШВЛ

Рим заборонив експорт вакцини Astrazeneca до Австралії

Німецькі науковці про коронавірус: театр безпечніший за супермаркет

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.