Павлова могли довести до самогубства - поліція

Фото: 0564.ua У поліції вже чотири версії загибелі Павлова

У поліції Дніпропетровської області провели брифінг щодо загибелі мера Кривого Рогу. З’явилася нова версія.

 

Поліція розглядає крім озвучених трьох ще одну версію загибелі мера Кривого Рока Костянтина Павлова — доведення до самогубства. Про це в понеділок, 16 серпня, повідомив заступник начальника поліції в Дніпропетровській області Олег Сліпчук.

 

«Так, не виключається і така версія», — відповів він на відповідне питання.

 

«Будь-яка версія буде зараз розглядатися і перевірятися. Щодо вилучення зброї призначена комплексна експертиза», — повідомив він.

 

Сліпчук нагадав, що слідство розглядає три версії смерті Павлова: самогубство, вбивство, необережне поводження зі зброєю.

 

Також він повідомив, що поліції невідомо, як відео з камер спостереження з дому Павлова потрапило в інтернет. Відео зараз аналізують.

 

«Було зроблено детальний огляд місця події. Проводиться аналіз камер відеоспостереження. …Інформація, яка перебувала на сервері, сьогодні обробляється. Інших людей ми на відео не бачимо, проводиться детальний аналіз», — сказав глава Нацполіції в Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

 

На тілі Павлова знайшли один постріл з мисливського карабіна 7,62, який зареєстрований на нього. Смерть настала близько 6-7 ранку.

 

Сьогодні з родичами загиблого проведуть слідчі дії.

 

Нагадаємо, що тіло Павлова виявили в неділю, 15 серпня, на веранді будинку в селі Вільне під Кривим Рогом. Поруч з ним знайшли рушницю.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.