Париж: Новий військовий альянс США вплине на НАТО

Франція негативно відреагувала на альянс США, Британії та Австралії

Робота над новою стратегічною концепцією буде проведена під час майбутнього саміту НАТО в Мадриді, сказав глава МЗС Франції.

 

Створення оборонного альянсу США, Великобританії та Австралії буде враховуватися під час розробки нової стратегічної концепції НАТО, заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан.

 

Він зазначив, що Північноатлантичний альянс приступив до обговорення нової концепції з ініціативи франузского президента Еммануеля Макрона.

 

«Робота над новою стратегічною концепцією буде проведена під час майбутнього саміту НАТО в Мадриді … Очевидно, що те, що сталося, вплине на визначення цієї стратегії», — сказав міністр.

 

Альянс AUKUS був утворений 15 вересня. У його рамках Австралія буде оснащена атомними підводними човнами американського виробництва. Через це Австралія розірвала контракт з французькою компанією на підводні човни вартістю 66 мільярдів доларів, чим розсердила Париж.

 

Франція відкликала для консультацій своїх послів з Вашингтона і Канберри. Париж не став відкликати посла з Лондона, оскільки, як вважає Франція, Британія веде «політику постійного опортунізму».

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.