Папа Римський зустрівся з патріархом Варфоломієм

Фото: vaticannews.va Перед початком Святої Меси Папа благословив прочан

Глава римсько-католицької церкви провів Святу Месу на площі, де були присутні представники різних конфесій.

Папа Римський Франциск під час візиту в угорську столицю Будапешт зустрівся зі Вселенським патріархом Варфоломієм. Понтифік провів Святу Месу, на якій були присутні представники влади та різних конфесій, включаючи і Варфоломія. Про це повідомляє Vatican News.

«Центральною подією першого етапу 34-ої Апостольської подорожі Папи Франциска стала Свята Меса на площі Героїв Будапешта, яка завершила 52-й Міжнародний Євхаристійний Конгрес», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що понтифік також зустрівся з президентом Угорщини Яношем Адером, прем’єр-міністром Віктором Орбаном, з єпископами Угорщини. Були у нього заплановані зустрічі і з представниками інших християнських конфесій і єврейських громад.

Перед початком Святої Меси глава Ватикану проїхав на панорамному авто між секторами з паломниками на площі і прилеглих вулицях, вітаючи і благословляючи їх.

Площа була прикрашена прапорами, включаючи і українські, зазначає видання.

Як повідомлялося, сьогодні вранці з візитом Папа Римський Франциск прибув до Угорщини. В Угорщині Його Святість пробув кілька годин, а потім відправиться до Словаччини, де пробуде більше двох днів.

До цього повідомлялося, що Папа Франциск відправив 15 тисяч порцій морозива в римські в’язниці. У заяві Ватикану йдеться, це пожертва була однією з кількох «маленьких євангельських жестів», зроблених «щоб допомогти і дати надію тисячам людей у тюрмах Риму».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.