Пандемія завдала світу грандіозну травму - ВООЗ

Пандемія завдала людству сильну травму, вважають у ВООЗ

Масова травма, яку пандемія коронавірусу завдала людству, «незрівнянно більша» ніж та, яку люди переживали після Другої світової війни, вважають у ВООЗ.

Пандемія COVID-19 привела до більшої «масової травми», ніж трагедія Другої світової війни, і буде мати далекосяжні наслідки. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус, повідомляє в суботу, 6 березня, Синьхуа.

«Через те, що Друга світова війна зачепила багато людей, світ пережив масову травму. Тепер же з пандемією COVID-19 з великим масштабом, ще більше людей постраждало, майже весь світ», — сказав Гебреісус.

За його словами, спровокована пандемією масова травма — «незрівнянно більша» і перевершує післявоєнну.

«Держави повинні бачити це саме так і готуватися до цього», — зазначив генеральний директор ВООЗ.

У свою чергу виконавчий директор програми надзвичайних ситуацій в сфері охорони здоров’я ВООЗ Майкл Райан наголосив на важливості розвитку державних програм підтримки психічного здоров’я.

«Ментальному здоров’ю та психологічній підтримці осіб і громад слід надавати важливого значення у всіх планах відновлення», — заявив Райан, додавши, що на ці цілі планується виділити кошти.

Як повідомлялося, в світі більш як 116 млн осіб захворіли на коронавірус. З них 2 593 526 осіб померли, одужали 92 339 490 осіб.

Нагадаємо, в ВООЗ вважають, що до початку 2022 року пандемія закінчиться. Однак, це не означає, що в наступному році вірус повністю зникне.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.