Озброєний сепаратист здався ЗСУ

Фото: facebook.com/pressjfo.news Сепаратист «ЛНР» здався ЗСУ

Не витримавши знущань та постійного приниження від своїх товаришів по службі, хлопець вирішив добровільно перейти на підконтрольну Україні територію.

 

У зоні ООС у вівторок, 28 вересня, українським військовим добровільно здався озброєний сепаратист так званої ЛНР. За його словами, він не витримав знущань та принижень з боку товаришів по службі. Про це повідомляє прес-служба ООС.

 

«Ми якраз перебували на бойовому чергуванні і стежили за допомогою засобів спостереження, щоб унеможливити прохід ворожих ДРГ. Побачили, що у напрямку наших позицій рухається хтось невідомий. Уважно спостерігаючи, ми максимально близько підпустили його. Через кілька хвилин зрозуміли, що це військовий зі зброєю. Коли він підійшов впритул до нашого спостерігача — ми швидко обеззброїли його і одразу ж доповіли своєму командиру», — розповідають бійці ЗСУ.

 

Повідомляється, що сепаратист офіційно приєднався до найманців ще у 2016 році, щойно досяг повноліття. До сепаратистів його привів рідний батько, який служив у сусідньому підрозділі.

 

Новобранцю пообіцяли високу зарплатню, видали зброю. Там він уперше спробував наркотики, і хлопець став наркозалежним. За словами сператиста, наркотики та алкоголь у його підрозділі звичайна справа, а дисципліни немає взагалі.

 

Не витримавши знущань та постійного приниження як від кураторів, так і від своїх товаришів по службі, хлопець вирішив добровільно перейти на підконтрольну Україні територію. При цьому навіть мінні поля не зупинили перебіжчика.

 

 

Раніше повідомлялося, що на Донеччині 22-річний сепаратист «ДНР» добровільно здався українським правоохоронцям.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Операція об’єднаних сил на Донбасі

СюжетКадрова політика Зеленського: кому президент доручає «нести мир на Донбас»?

Військовий прокурор застеріг від порушень закону в Золотому

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.