Обрано нового канцлера Австрії

Новий канцлер Австрії Александер Шалленберг

Після відставки Себастьяна Курца посаду глави уряду обійме глава МЗС Олександр Шалленберг.

 

Новим Федеральним канцлером Австрії стане чинний міністр закордонних справ Александер Шалленберг. Він буде призначений на посаду в понеділок, 11 жовтня, інформував телеканал RSI з посиланням на канцелярію австрійського президента.

 

«Федеральний президент Александер Ван дер Беллен у понеділок проведе призначення і приведення до присяги Федерального канцлера Александера Шалленберга», — йдеться у повідомленні.

 

Відзначається, що напередодні Шалленберг і Ван дер Беллен провели очну зустріч. До цього глава МЗС переговорив із віце-канцлером Вернером Коглером, який висловив йому свою підтримку.

 

Як відомо, Александер Шалленберг народився у 1959 році в Швейцарії у сім’ї дипломатів. У 1997 році почав службу в Міністерстві закордонних справ Австрії. Очолив відомство у червні 2019 року. Також він обіймав ключові посади в тимчасовому уряді, який був сформований, коли колишній канцлер Себастьян Курц переобирався у 2019 році.

 

Нагадаємо, 9 жовтня Себастьян Курц оголосив, що йде з посади канцлера Австрії. Таке рішення він прийняв на тлі корупційного скандалу.

 

Саме Курц запропонував кандидатуру Шалленберга на посаду глави уряду. Сам екс-канцлер залишиться лідером Австрійської народної партії і займе крісло депутата Національної ради.

 

Канцлер Австрії відкинув звинувачення у справі про корупцію

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.