Нуланд здійснить робочий візит до Москви

Вікторія Нуланд проведе переговори з російськими чиновниками

Вікторія Нуланд відправиться до Росії 11 жовтня для обговорення низки двосторонніх, регіональних і глобальних питань.

 

Заступник глави Держдепартаменту США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд здійснить триденний візит до Росії, де проведе ряд зустрічей та обговорить актуальні для двох держав і світу питання. Про це у п’ятницю, 8 жовтня, повідомила прес-служба Держдепу.

 

«Заступник держсекретаря Вікторія Нуланд відправиться в Москву (Росія) 11 жовтня, щоб зустрітися з посадовцями високого рангу й іншими співрозмовниками для обговорення низки двосторонніх, регіональних і глобальних питань», — уточнили у відомстві.

 

Далі у Нуланд заплановані візити до Лівану і Великобританії. Так, 14 жовтня дипломат відвідає Бейрут, де зустрінеться із представниками громадянського суспільства і владою країни для обговорення економічних реформ і виборів у 2022 році.

 

Наступного дня заступник держсекретаря США вирушить до Лондона. У британській столиці Нуланд, як повідомляється, «зустрінеться з посадовцями високого рангу з ряду глобальних питань».

 

Нагадаємо, у четвер Вікторія Нуланд провела переговори із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком. Сторони, зокрема, обговорили перспективи діалогу у форматі Нормандської четвірки.

 

Раніше дипломат заявила, що США готові приєднатися до переговорів щодо Донбасу і в Нормандському форматі, і поза ним.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.