Німецький парламент відхилив резолюцію щодо ПП-2

У Бундестазі відхилили резолюцію щодо Росії

Фракція Союз-90/Зелені закликає уряд Німеччини відмовитися від проекту Північний потік-2.

 

У Німеччині більшість депутатів Бундестагу в четвер, 10 червня, проголосували проти резолюції про визнання проекту Північний потік-2 шкідливим для клімату. Про це повідомила прес-служба парламенту.

 

Відзначається, що постанову Перегляд курсу в політиці щодо Росії — послідовно захищати права людини, демократію і європейський світопорядок було висунуто депутатами фракції Союз-90/Зелені.

 

Вони, зокрема, закликають уряд Німеччини «визнати, що новий газопровід, такий як Північний потік-2, не потрібен для енергопостачання Європи, але, передусім, шкідливий для клімату». Таким чином, зазначено в документі, Берліну слід «відмовитися від проекту».

 

«Пропозиція була відхилена в ході прямого голосування більшістю у складі фракцій ХДС/ХСС, Соціал-демократичної партії Німеччини, Альтернативи для Німеччини і Лівої партії», — уточнила прес-служба.

 

Як повідомлялося, президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Ангела Меркель проведуть зустріч на саміті G7, в ході якої обговорять тему ПП-2, зокрема вплив газопроводу на енергетичну безпеку України.

 

Німецькі Зелені за поставку зброї Україні

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.