Названо найкращі пенсійні системи світу

Фото: Twitter Аутсайдер — Таїланд

Дві європейські країни мають найкращі пенсійні системи в світі. У 2020 році вони зміцнили свої позиції, незважаючи пандемію COVID-19, з якою не можуть впоратися інші країни.

Нідерланди і Данія посіли два верхні рядки в Глобальному пенсійному індексі. У них найкращі пенсійні системи в усьому світі. Всього в рейтингу 39 країн, пише Bloomberg.

У половині з країн ситуація погіршилася через пандемію коронавірусу — скоротилися пенсійні внески, знизилися доходи і при цьому зріс державний борг.

«Це неминуче відіб’ється на майбутніх пенсіях, деяким людям доведеться працювати довше, а інші повинні будуть задовольнятися нижчим рівнем життя при виході на пенсію», — заявив експерт Девід Нокс.

На третьому місці серед країн з найкращою пенсійною системою — Ізраїль, на четвертому — Австралія, а на п’ятому — Фінляндія. США зайняли в рейтингу 18-е місце.

Аутсайдерами експерти назвали Туреччину, Аргентину, а на самому останньому місці перебуває Таїланд.

З країн з розвиненою економікою найгіршою виявилася пенсійна система Японії (32-е місце).

Україна і Росія в рейтинг не потрапили.

Названо найкращі пенсійні системи світу

Скріншот. Bloomberg

 

Як повідомлялося раніше, Мінсоцполітики визначилося з підвищеннями пенсій в 2021 році. Фінансування урядової пенсійної програми буде враховано в державному бюджеті, оскільки коштів Пенсійного фонду не вистачає.

Також відомо, що Андрій Макаревич розповів про свою пенсію. Музикант вважає, що у нього велика пенсія, бо він народний артист Росії і ветеран праці.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.